Spółka adwokacka Lipcon, Margulies & Winkleman, P.A., to firma aktualnie prowadzona przez zespół pięciu prawników, wyspecjalizowanych w prawie morskim, od 1971 roku reprezentujących interesy ofiar wypadków. Koncentrując się głównie na sporach z admiralicją, prawie morskim i sporach przeciwko liniom żeglugowym, nasi prawnicy zajmują się również sprawami, obejmującymi urazy osobiste, śmierć w wyniku zaniedbania, katastrofy lotnicze, wypadki samochodowe, skutki niedozwolonego postępowania w działaniach handlowych oraz pozwy grupowe.

Prawnicy, specjalizujący się w prawie morskim – Firma adwokacka: Lipcon, Margulies & Winkleman, P.A.

Firma mieści się w centrum Miami, na Florydzie, w odległości kilu minut drogi od największego morskiego portu pasażerskiego na świecie. Zespół naszych prawników, wyspecjalizowanych w dziedzinie prawa morskiego, oferuje pomoc ofiarom na całym świecie w zakresie odszkodowań, związanych z wypadkami podczas rejsów wycieczkowych, gwałtem, napaścią oraz roszczeniami z tytułu moralnych szkód, wyrządzonych przez linie rejsowe. Nasi prawnicy zajmują się również udzielaniem porad związkom zawodowym żeglarzy, pracownikom linii żeglugowych oraz ogólnie żeglarzom, w zakresie ich praw do opieki medycznej, wynagrodzeń oraz wszelkich odszkodowań, związanych z wypadkami, zaistniałymi podczas rejsów wycieczkowych, objętych Prawem Morskim Stanów Zjednoczonych. Jeśli szukają Państwo porady prawnika, zajmującego się sprawami morskimi, zachęcamy do bezpośredniej rozmowy z jednym z naszych prawników, działających na Florydzie.

Świadcząc usługi dla międzynarodowej klienteli z państw Ameryki Północnej, Ameryki Centralnej, Ameryki Południowej, Europy, Afryki i Azji, prowadzimy sprawy w następujących językach: angielskim, hiszpańskim, kreolskim, francuskim, niemieckim, norweskim, polskim oraz w wielu innych. Jeśli szukają Państwo porady prawnika, specjalizującego się w prawie morskim, proszę umówć się jeszcze dzisiaj na bezpłatną konsultację z jednym z naszych prawników.