Lipcon, Margulies & Winkleman, P.A. şu anda beş deniz hukuku alanında uzman avukattan oluşan ve 1971’den bu yana kaza kurbanlarını temsil eden bir hukuk firmasıdır. Deniz hukuku ve deniz taşımacılığını ilgilendiren davaların yanı sıra, avukatlarımız bireysel yaralanmaları, kaza ölümlerini, uçak kazalarını, otomobil kazalarını, ticari haksızlıkları ve grup davalarını içeren konularla da ilgilenmektedir.

Maritime Attorney – Lipcon, Margulies & Winkleman, P.A.

Firmamız Florida, Miami şehir merkezinde, dünyanın en geniş yolcu limanına sadece beş dakika uzaklıktadır. Deniz hukuku avukatlarımız tüm dünyada tekne kazaları, tecavüz, saldırı, ve deniz işletmecilerine açılan taciz davalarından mağdur durumdakilere tazminat almalarında yardımcı olmaktadır. Deniz hukukuyla ilgilenen avukatlarımız aynı zamanda deniz sendikalarına, deniz işletmeleri çalışanlarına ve genel anlamda denizcilere tedavi işlemleri, maaşlar ve Amerika Birleşik Devletleri Denizcilik Hukuku altında bulunan diğer bütün deniz kazalarında tazminat alma konusunda tavsiyede bulunmaktadırlar. Eğer deniz hukukuyla ilgilenen bir avukat arıyorsanız, sizi hemen Florida’da bulunan avukatlarımızla konuşmaya davet ediyoruz.

Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’daki ülkelerden müşterilere uluslararası hizmet veren firmamız, sorunlarla İngilizce, İspanyolca, Kırma diller, Fransızca, Almanca, Norveçce, Lehçe ve neredeyse diğer bütün dillerle çözüm aramaktadır. Eğer deniz hukukuyla ilgilenen bir avukat arıyorsanız lütfen bugün avukatlarımızdan biriyle ücretsiz danışmanlık için iletişime geçiniz.